Interneta pieslēgums Daugavpilī

Otrā lielākā pilsēta Latvijā, diemžēl, nav tik bagāta ar Interneta pakalpojumu sniedzēju izvēli. Salīdzinot ar Rīgu, provaideru skaits Daugavpilī ir pavisam neliels. Tomēr, Internets tur ir un, neskatoties uz to, ka lielas konkurences nav, tas ir ļoti kvalitātīvs, ātrs un ikvienam pieejams. Cenas ir zemas, bet ātrums un kvalitāte ir augstā līmenī. Kā arī katrs no provaideriem piedāvā dažādus bonusus un dāvanas.


 

 Kādi Interneta pieslēgumu veidi ir pieejami Daugavpilī?

Tāpat kā Rīgā, Daugavpilī piedāvā gan parasto (kabeļu) internetu, gan optisko internetu. Kabeļinternets ir pieejams katrā Daugavpils rajonā jau vairākus gadus. Ar laiku tas kļūst arvien mazāk populārs un to aizvieto optiskais internets. Jau gandrīz jebkurā vietā Daugavpils teritorijā var pieslēgt ātrāko internetu, kas tikai var būt pieejams. Kopš Daugavpilī ir parādījies Internets, tas strauji attīstījās. Tagad pilsētas iedzīvotājiem ir daudz vairāk iespēju, par kurām nav jāparmaksā neviens lieks lats. Izvēloties kādu no Daugavpils provaideriem, Jūs garantējat sev labāko. Jūs saņemsiet ātrumu, drošību un bonusus – atlaides, bezmaksas pakalpojumus u.c. Izvēlieties jau tagad provaideri, kas atbilst Jūsu prasībām. Nepalaidiet garām iespēju iegūt kvalitatīvu preci par zemu cenu:

 

Dautkom Optiskais Internets līdz 100Mbit/s ātrumu un zemu cenu. Labākais piedāvājums tiem, kam nepatīk gaidīt un tikai par 14.50€ Richnet Optiskais mājas internets līdz 100Mbit/s ātrumu, patiešām izdevīgi, ātri un ērti. Pieslēdzies ar peles klīkški: 12.81€

Informācija par Dautkom Optisko Internetu

Piteikties Dautkom pakalpojumiem

Informācija par Richnet Optisko Internetu

Piteikties Richnet pakalpojumiem

 
Izvēlieties labāko sev un savai ģimenei, esiet droši, ka pēc izvēles Jūs saņemsiet tieši to, par ko maksājat, ne mazāk. Daugavpils provaideri sniedz patiešām augstu kvalitāti par labām cenām, bet iesakām aplūkot arī visā Latvijā zināmu kompāniju piedāvājumus, kuri ir pieejami Daugavpils teritorijā:
 

Lattelecom Optiskais Internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Labākā kvalitāte visā Latvijā tikai par 14.90€ Izzi Optiskais mājas internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Izdevīgs risinājums mājai: 20.00€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Izzi Optisko Internetu

Piteikties Izzi pakalpojumiem

 
Esiet droši par savu izvēli – izvēlieties pareizi. Gadījumā ja Jūs interesē cits tarifs, Jūs varat izmantot mūsu Interneta Pieslēgumu Salīdzinātāju:
 

Interneta Pislēgumu Salīdzinātajs

 
 

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts