Richnet – Optiskais Internets Daugavpilī

RichnetRichnet ir viens no jaunākiem interneta pieslēgumu sniedzējiem Daugavpilī. Jauns un enerģisks kolektīvs nodrošinās Jums augstāko pakalpojumu kvalitāti. Pieslēdzot Richnet Optisko Internetu


 

Richnet pārklāj visu Jaunās Forštates mikrorajona teritoriju, sniedzot tur labāko internetu Daugavpilī. Kaut arī uzņēmums un tā pārklājuma teritorija ir neliela, klientu skaits katru mēnesi aug. Tas saka par to, ka Daugavpils iedzīvotāji uzticas šim uzņēmumam.
 
 
Richnet piedāvā Jums 4 dažādus optiskā interneta tarifus – no 25Mbit/s līdz 100Mbit/s. Katrs var izvēlēties to, kas viņam ir nepieciešams. Apmaksājot rēķinu uzreiz par gadu, Jūs saņemsiet 20% atlaidi. Izvēlieties drošāko, ātrāko, kvalitatīvāko un izdevīgāko. Nekur citur tādu akciju nav.
 

Richnet Ātrums līdz 45Mbit/s – laba izvēle ģimenei, kur lieto vairāk nekā divus datorus. Cena: 10.00€ Richnet Ātrums līdz 100Mbit/s – piedāvājums, no kura ir grūti atteikties, pieslēdzies jau tulīt, nepalaid garām labāko piedāvājumu. Cena: 15.65€

Informācija par Richnet Optisko Internetu

Pieteikties Richnet pakalpojumiem

Informācija par Richnet Optisko Internetu

Pieteikties Richnet pakalpojumiem

 

Citus piedāvājumus no Richnet, kā arī pieslēgumus visā Daugavpilī, Jūs varat apskatīt, izmantojot, mūsu lapā izvietotu, interneta pieslēgumu salīdzinātāju:
 

 
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts