Ostkom Optiskais Internets Liepājā

Ostkom ir viens no vadošajiem Interneta pakalpojumu sniedzējiem Liepājā un tās rajonā. Tikai Ostkom nodrošina platjoslas pieslēgumu ar ātrumu līdz 100Mbit/s rajonos, par kuriem citi provaideri ir aizmirsuši.


 

Ostkom izceļas ne tikai ar to. Saviem klientiem tas piedāvā dažādas atlaides, akcijas un bonusus. Piemēram, atlaides saņem daudzbērnu ģimenes vai ģimenes ar jaundzimušu bērnu. Patiešām patīkami būtu saņemt kaut ko tādu. Ar to uzņēmums parāda, ka tam nav vienalga, kas notiek ar tā klientiem. Ostkom stājas priekšā, ka drošs uzņēmums, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, ciena savus klientus, uzklausa to viedokļus un uzlabo savu darbību.
 
 
SIA “Ostkom” piedāvā 4 Optiskā Interneta tarifus – Hermes+, Prometej+, Merkurij+, Apollon+. Katrs no tiem ir pārdomāts tā, lai katrs klients varētu atrast tieši to, kas viņam ir vajadzīgs, nedomājot par to, ka būs jāparmaksā. Ostkom piedāvā ļoti kvalitatīvu optisko internetu par ļoti zemām cenām:
&nbsp

Ostkom Merkurij+. Ātrums līdz 250Mbit/s – laba izvēle ģimenei, kur lieto vairāk nekā divus datorus. Cena: 15.65€ Ostkom Apollon+. Ātrums līdz 400Mbit/s – piedāvājums īstiem vīriem, pieslēdzies jau tulīt, nepalaid garām labāko piedāvājumu. Cena: 26.11€

Informācija par Ostkom Optisko Internetu

Pieteikties Ostkom pakalpojumiem

Informācija par Ostkom Optisko Internetu

Pieteikties Ostkom pakalpojumiem

 

Pārējos Ostkom piedāvājumus Jūs varat apskatīt, izmantojot mūsu salīdzinātāju, kurā, ievadot vēlamo ātrumu, var atrast tieši to, kas ir nepieciešams:
 

 
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Viena atbilde “Ostkom Optiskais Internets Liepājā”

  1. normunds saka:

    Murgs ne iternets,melo kā seski,pazūd nets, stāsta ,ka no viņu puses esot viss o.k.,.Operatores nejēdz ,vai klientam ir rūteris,vai kabelis, bardaks , neiesaku ar viņiem slēgt kadus līgumus.

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts