Optiskais internets

Optiskais internets ir visātrākais un populārakais interneta pieslēgumu veids Latvijā. Tā ātrums var sasniegt pat līdz 500 megabitiem sekundē, kas izspiež citu veidu pieslēgumus no konkurentu loka. Optiskais internets tā ir unikāla tehnoloģija – optiskās šķiedras un lāzera apvienojums, kas nodrošina labāko ātrumu, un signāla kvalitāti. Salīdzinot ar kabeļinternetu, kur signāls var pazust pārslodzes gadījumā, optiskais internets ir simtiem reižu labāks, ātrāks un drošāks. Jums nebūs jābaidās, ka svarīga pārskaitījuma laikā pazudīs internets.

 

Kādu tehnoloģiju izmanto Optiskais Internets? 

Tā ir pieeja Internetam caur optiskās šķiedras kabeli, kurā datu pārraides ātrums var sasniegt pat terabitus sekundē. Informācijas nesējs šajā gadījumā ir optiskā diapazona elektromagnetiskais starojums, bet par vadītāju kalpo optiskās šķiedras kabelis. Optiskā datu pārraide ir daudz ātrāka, pateicoties tam, ka gaismas viļņu rimšana ir ļoti niecīga un dati tiek padoti ļoti lielos attālumos bez pastiprinātāja, atšķirībā no pārējām sakaru tehnoloģijām. Signāla laupīšana šadā gadījumā ir praktiski neiespējama, kas padara optisko internetu par pašu drošāko no visiem pieejamajiem veidiem.
 
 
Pirmā kompānija, kura ieviesa to Latvijas teritorijā ir Lattelecom. Tieši pateicoties tai, Latvijā tagad ir viens no ātrākajiem interneta pislēgumiem pasaulē. Optiskais internets atver jaunas iespējas gan parastiem interneta lietotājiem, gan cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams kā gaiss. Optisko internetu var pieslēgt gandrīz visur Latvijā. Ja Jūs dzīvojat kādā no Latvijas pilsētām – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē vai citur, droši varat izmantot mūsu salīdzinātāju un izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko optiskā interneta pieslēguma veidu. Diemžēl, ja Jūs dzīvojat kādā no nelieliem ciematiem, tad var gadīties, ka tur optiskais internets nav pieejams – tas tāpēc, ka optiskās šķiedras vadi ir diezgan dārgi un izvietot tādu pieslēgumu mazapdzīvotās vietās nav izdevīgi. Bet nevajag uztraukties, mūsu lapā Jūs atradīsiet vislābāko risinājumu, pat ja tas nebūs optiskais internets.

 

Interneta Pieslēgumu Salīdzinātājs

 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts