Elektrons-K Optiskais Internets Liepājā

Šogad uzņēmums Elektrons-K svin 15. gadu jubileju IT pakalpojumu tirgū. Šo gadu laikā Elektrons-K kļuva par pašu drošāko un kvalitatīvāko Interneta provaideri Liepājā un tās rajonā. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ikvienu klientu ar kvalitatīvu servisu.
 
 
Šis uzņēmums dotajā brīdī piedāvā pašu ātrāko interneta pieslēgumu Latvijāoptisko internetu ar ātrumu līdz 500Mbit/s. Tādu ātrumu var piedāvāt vēl tikai Lattelecom. Bet atšķirībā no tā, Lattelecom piedāvā šādu ātrumu tikai komplektā. Dotajā gadījumā Elektrons-K, bez šaubām, ir izdevīgāks. Tomēr, ja runāt par kvalitāti, tad, protams, Lattelecom vēl ilgu laiku paliks pirmajā vietā Latvijas teritorijā. Elektrons-K, pēc atsaucēm, ir diezgan labs provaideris – nodrošina kvalitāti un drošību saviem klientiem. Katru gadu atjauno iekārtas un paaugstina darbinieku kvalifikāciju.
 
 
Protams, Elektrons-K nepiedāvā tikai vienu 500Mbit/s tarifu. Kopsummā, uzņēmums piedāvā 8 dažādus tarifus, jebkuram cilvēkam – parastam lietotājam, skolotājam, spēlētājam, profesionālim. Jūs varat izvēlēties ātrumu no 2 līdz 500Mbit/s. Uzņēmums ir padomājis par to, lai ikviens varētu atrast tieši to, kas ir vajadzīgs un nepārmaksāt par neizmantotiem resursiem. Izvērtējiet savu situāciju un varat droši izvēlēties labāko pakalpojumu Liepājā:

 

Elektrons-K Start-L. Ātrums līdz 50Mbit/s – laba izvēle ģimenei, kur lieto vairāk nekā divus datorus. Cena: 11.38€ Elektrons-K XXXL. Ātrums līdz 500Mbit/s – piedāvājums īstiem profesionāļiem. Cena: 36.99€

Informācija par Elektrons-K Optisko Internetu

Pieteikties Elektrons-K pakalpojumiem

Informācija par Elektrons-K Optisko Internetu

Pieteikties Elektrons-K pakalpojumiem

 

Pārējos Elektrons-K piedāvājumus Jūs varat apskatīt, izmantojot mūsu salīdzinātāju, kurā, ievadot vēlamo ātrumu, var atrast tieši to, kas ir nepieciešams:
 

 
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts