Interneta Pieslēgums Liepājā

Vēju pilsēta izceļas, laikam ar pašu lētāko 100Mbit/s optiku – tikai 11Ls mēnesī, par vienu no ātrākajiem pieslēgumiem Latvijā. Liepājā pastāv dažas kompānijas, kuras piedāvā optisko internetu. Lielākās no tām ir SIA “Ostkom” un “Elektorns-K”. Tieši šie divi uzņēmumi piedāvā mūsu lietotājiem ātrāko internetu Liepājā. Salīdzinot ar Rīgu, Liepājas iedzīvotāji var krietni ieekonomēt, maksājot par internetu mazāk.

Bet 100Mbit/s tas vēl nav gals Jūsu iespējām – SIA “Elektrons-K” piedāvā Optisko Internetu ar ātrumu līdz 500Mbit/s tikai par 36.99€. Tas laikam ir pats izdevīgākais piedāvājums visā Latvijā, tomēr labāko kvalitāti garantēt nevar, jo šajā ziņā Lattelecom pakalpojumiem nav konkurences. Kā jau visiem zināms, Lattelecom piedāvā savus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Liepāja nav izņēmums, un ja Jūs vairāk interesē kvalitāte un stabila darbība, tad labāk izvēlēties jau pārbaudīto kompāniju, kura ir pierādījusi, ka ir labākā.

 

Lattelecom Labākā kvalitāte Latvijā. Internets 3-optika ar ātrumu līdz 100 Mbit/s tikai par 21.90€ Elektrons-K Optiskais mājas internets līdz 500Mbit/s ātrumu, patiešām izdevīgi, ātri un ērti. Pieslēdzies ar peles klīkški: 36.99€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Elektrons-K Optisko Internetu

Piteikties Elektrons-K pakalpojumiem

 

Esiet droši par savu izvēli – izvēlieties pareizi. Gadījumā ja Jūs interesē cits tarifs, Jūs varat izmantot mūsu Interneta Pieslēgumu Salīdzinātāju:
 

Interneta Pislēgumu Salīdzinātajs

 
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts