Optiskais Internets Jelgavā

Optiskais Internets JelgavāJelgavā, diemžēl, interneta pakalpojumu sniedzēja izvēle ir diezgan neliela. Kopsummā pilsētā ir 5 lieli uzņēmumi, kuri spēj konkurēt savā starpā. Trīs no tiem ir visā Latvijā pazīstamas kompānijas – Lattelecom, Baltcom un IzzI. Protams, kādam mazam uzņēmumam būs grūti konkurēt ar kādu no tiem. Tomēr, tāda kompānija pastāv – SIA “Ilva” jau daudzus gadus piedāvā savus pakalpojumus Jelgavas teritorijā.

Katrs uzņēmums cenšas sasniegt augstāko kvalitāti savā darbībā, lai katrs klients būtu pilnībā apmierināts. Tīkli un sistēmas visu laiku modernizējas, tāpēc Interneta zūdumu nav vai tie ir pavisam nemanāmi. Uzņēmumi sniedz Optisko Internetu diapazonā no 2 līdz 300Mbit/s un pat līdz 500mbit/s kopā ar televīziju un telefonu piedāvā Lattelecom uzņēmums.
 
Katrs uzņēmums cenšas iegūt maksimālo klientu skaitu, tāpēc cenas par pakalpojumiem turas diezgan pieejamā līmenī, jo tādi uzņēmumi, ka Aldems vai Ilva pazemina cenu, lai spētu konkurēt ar Lattelecom vai Izzi. Kvalitāte, protams, nebūs tik laba, bet, tomēr, var ieekonomēt lieko latu:

Richnet VIP. Ātrums līdz 1Gbit/s + TV + Telefons + Daudz dažādi bonusi. Cena: 71,90€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu Jelgavā

Pieteikties Lattelecom pakalpojumiem
Ilva Aktīvais. Ātrums līdz 50Mbit/s – kvalitatīvs internets. Piestāv ģimenēm ar diviem vai vairākiem datoriem. Cena: 21.85€ Richnet Ātrums līdz 250Mbit/s. 12.95€

Informācija par Ilva Optisko Internetu

Pieteikties Ilva pakalpojumiem

Informācija par Baltcom Optisko Internetu Jelgavā

Pieteikties Baltcom pakalpojumiem

 
Izvēloties kādu no šiem provaideriem, Jūs garantējat sev kvalitāti. Izvēlieties to, kas Jums ir nepieciešams. Izvēlieties tā lai nepārmaksāt lieki par nevajadzīgo, bet izvēlieties arī labu kvalitāti. Atcerieties, ka kvalitatīvs 10Mbit/s internets no Lattelecom var būt labāks par 50Mbit/s internetu no kādā cita uzņēmuma.

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Viena atbilde “Optiskais Internets Jelgavā”

  1. Deniss saka:

    Labdien, Par interneta pakalpojumiem Jelgavā diemžēl informācija ir savā ziņā neprecīzi par cik ir liels uzņēmums SIA Digitālo Servisu parks ir izveidojis lielu optisko tīklu Pilsētas centra, kā pazemes kanalizāciju ta arī gaisvadu līnijas, kas nodarbojas ar interneta pakalpojumiem.

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts