DautKom – Optiskais Internets Daugavpilī

Dautkom Uzņēmums Dautkom tika dibināts 1996. gadā un kopš tā laika ir strauji attīstījies. Šobrīd, uzņēmums piedāvā savus pakalpojumus visā Daugavpils teritorijā un tā rajonā. Dautkom bija pirmais uzņēmums, kurš sāka piedāvāt optisko internetu Daugavpilī, apsteidzot Lattelecom un pārējos vietējos provaiderus. Galvenais Dautkom mērķis ir sasniegt maksimālo pakalpojumu kvalitāti un klientu skaitu, jo aiz klientiem ir attīstība. Pēdējo gadu laikā Dautkom kļuva ļoti pieprasīts, pateicoties sava kolektīva pūlēm. Tā darbinieki saprot, ka darbs ir jāpilda ļoti atbildīgi, tāpēc Daugavpils iedzīvotāji var nedomāt par tādām lietām, ka interneta pazušana vai zems ātrums.

Piedāvātie tarifi var apmierināt jebkuru cilvēku kategoriju – no parastā lietotāja, līdz profesionāļiem. Dautkom nodrošina gan maksimāli lielu ātrumu, gan drošību, gan labu attieksmi pret katru klientu. Piedāvājamie tarifi:

 

Dautkom Zelta tarifs. Ātrums līdz 30Mbit/s – laba izvēle ģimenei, kur lieto vairāk nekā divus datorus. Cena: 12.81€ Dautkom Platina tarifs. Ātrums līdz 100Mbit/s – ideāls piedāvājums cilvēkiem, kuri zina laika cenu. Cena: 14.50€

Informācija par Dautkom Optisko Internetu

Piteikties Dautkom pakalpojumiem

Informācija par Dautkom Optisko Internetu

Piteikties Dautkom pakalpojumiem

 
Ja Jums nav nepieciešamības izmantot šādus tarifus, Jūs varat izmantot, mūsu lapā izvietoto, Interneta Pieslēgumu Salīdzinātāju un atrast sev piemērotāko pieslēguma veidu Daugavpilī.

 
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts