Interneta Pieslēgumi Rēzeknē

Rēzekne ir samērā neliela pilsēta Latgales sirdī. Iedzīvotāju skaits arī nav liels, tomēr pilsēta ir ļoti attīstīta un visas paaudzes ikdienā lieto datoru un, protams, internetu. Tāpēc Rēzeknē ir izveidojušies divi uzņēmumi, kuri sniedz iespēju Rēzeknes iedzīvotājiem pieslēgt labu, kvalitatīvu un ātru optisko internetu.

Savā starpā Rēzeknes teritorijā jau 10 gadus sacēnšas divi interneta provaideri – Atech un Microlines. To konkurence noveda pie optiskā interneta parādīšanas Rēzeknē, tas ir parādījies tik pat ātri kā Rīgā. Tomēr, var pieslēgt arī parasto kabeļinternetu, ja nav vajadzības lietot ātrāko. Katrai kompānijai ir savs tarifu plāns.

Atech Starta. Ātrums līdz 2Mbit/s. Paredzēts parastiem lietotājiem. Cena: 10€ Ģimenes. Ātrs internets līdz 25Mbit/s. Kvalitatīvs un ātrs internets.
Cena: 15€
VIP. Ātrums līdz 50Mbit/s piesakies ātrākajam un kvalitatīvākajam.
Cena: 25€

Informācija par Atech Optisko Internetu

Pieteikties Atech pakalpojumiem

Pieteikties Atech pakalpojumiem

Pieteikties Atech pakalpojumiem

 
Tomēr nedrīkst aizmirst arī par tādām kompānijām kā Lattelecom vai IZZI:
 

Lattelecom Optiskais Internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Labākā kvalitāte visā Latvijā tikai par 14.90€ Izzi Optiskais mājas internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Izdevīgs risinājums mājai: 20.00€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Izzi Optisko Internetu

Piteikties Izzi pakalpojumiem

 
Šīs divas kompānijas piedāvā daudz kavlitatīvākus pakalpojumus Jums un Jūsu mājai. Izvēlieties labāko par izdevīgākām cenām.
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts