InfoNet – Optiskais Internets Ventspilī

Kompānija InfoNet kopš 2003. gada kļuva par spēcīgu Lattelecom konkurentu Ventspils teritorijā. Labākās kvalitātes serviss, draudzīgākais personāls, jaunākās iekārtas – tas ir InfoNet.  Esiet droši, ka parakstot līgumu ar InfoNet, Jūs saņemsiet labākos pakalpojumus pilsētā!

10 gadu laikā InfoNet no neliela uzņemuma pārauga par ļoti spēcīgu Lattelecom konkurentu. Teritorija, kur InfoNet sniedz savus pakalpojumus, ir diezgan plaša – Tukums, Tukuma rajons, Talsu rajons, Ventspils un tā rajons. Pateicoties InfoNet, šo pilsētu un rajonu iedzīvotājiem ir iespēja lietot ātrāko internetu par izdevīgākām cenam. Viens no vairākiem InfoNet plusiem ir tas, ka optiskās šķiedras kabelis tiek vilkts tieši no uzņēmuma datu centra, līdz mājai, kur tas ir pieslēgts. Šādā veidā kompānija nodrošina pastāvīgu optisko internetu, pat ja visā pilsētā zūd elektrība. Tas ir sasniegts pateicoties dīzeļģenerātoram un nepārtrauktiem barošanas avotiem (UPS).
Bet neskatoties uz to visu, uzņēmums piedāvā tikai 2 pieslēguma tarifus:

InfoNet Ekonomiskais. Ātrums līdz 5Mbit/s – kvalitatīvs internets. Paredzēts parastiem lietotājiem. Ziņas, bildes, e-pasts. Cena: 13.08€ Standarta. Ātrs internets līdz 100Mbit/s. Pieslēdzieties jau tulīt, negaidiet! Pats izdevīgākais Ventspilī.
Cena: 17.22€

Informācija par InfoNet Optisko Internetu

Pieteikties InfoNet pakalpojumiem

Pieteikties InfoNet pakalpojumiem


Pēc tabulas var spriest, ka izdevīgāk protams ir ņemt Standarta tarifu – tikai par 3Ls dārgāks, bet 20 reizes ātrāks. Protams, Jūs varat izvēlēties arī Lattelecom pakalpojumus – augstāka kvalitāte, tomēr cena būs arī nedaudz augstāka. Bet, ja esat ieinteresēti kvalitātē, tad, protams, izvēlieties Lattelecom pakalpojumus. Tarifus Jūs varat apskatīt salīdzinātājā.
 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Viena atbilde “InfoNet – Optiskais Internets Ventspilī”

  1. parvadajumi24 saka:

    Ļoti labs internets!

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts