Atech – optiskais internets Rēzeknē

Atech ir lielākais un labākais interneta pakalpojumu sniedzējs Rēzeknē. Kopš 2003. gada ir strauji attīstījies un apsteidzis savus konkurentus, sastādot diezgan spēcīgu konkurenci Lattelecom uzņēmumam.

Tāpat kā Microlines, Atech piedāvā gan parasto kabeļinternetu, gan optisko internetu. Atšķirība ir tajā, ka Atech kabeļinterneta cenas ir krietni zemākas, bet pakalpojumu kvalitāte ir augstāka. Atech pašlaik kontaktē ar IZZI, tāpēc tīkls modernizējas un rodas jaunas iespējas.

Atech Starta. Ātrums līdz 2Mbit/s. Paredzēts parastiem lietotājiem. Cena: 10€ Ģimenes. Ātrs internets līdz 25Mbit/s. Kvalitatīvs un ātrs internets.
Cena: 15€
VIP. Ātrums līdz 50Mbit/s piesakies ātrākajam un kvalitatīvākajam.
Cena: 25€

Informācija par Atech Optisko Internetu

Pieteikties Atech pakalpojumiem

Pieteikties Atech pakalpojumiem

Pieteikties Atech pakalpojumiem

Tomēr Atech pakalpojumus nevar salīdzināt ar IZZI vai Lattelecom pakalpojumu kvalitāti. Šīs divas kompānijas arī piedāvā optisko internetu Rēzeknes teritorijā un tiem tomēr ir priekšroka visur. Katrs zina, ka Lattelecom ir labākais telekomunikāciju uzņēmums valstī.
Tomēr, Atech ir populārs tāpēc, ka cenas tomēr ir zemākas un vairākumam klientu nav vajadzīgs pārāk ātrs internets, galvenais lai ir.

Lattelecom Optiskais Internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Labākā kvalitāte visā Latvijā tikai par 14.90€ Izzi Optiskais mājas internets līdz 100Mbit/s ātrumu. Izdevīgs risinājums mājai: 20.00€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Izzi Optisko Internetu

Piteikties Izzi pakalpojumiem

 
Šīs divas kompānijas piedāvā daudz kavlitatīvākus pakalpojumus Jums un Jūsu mājai. Izvēlieties labāko par izdevīgākām cenām. Vai arī lietojiet mūsu lapā izveidoto salīdzinātāju, lai noteiktu, kurš provaideris būs Jums labāks.

Interneta Pieslēgumi

 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets
Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts