Interneta pieslēgums Rīgā (Optiskais internets)

Internets Rīgā? Kāds tas ir un kādu izvēlēties? Šādu jautājumu var uzdot sev cilvēks, kuram nav vienalga, ko lietot un par ko maksāt. Rīgas plašajā teritorijā ir ļoti nežēlīga konkurence Informācijas Tehnoloģiju nozarē. Katrs tiecās pēc maksimāla klientu skaita un cenšas nodrošināt labāko atbalstu. Pateicoties šai konkurencei, cenas uz pakālpojumiem nemaz nav tik lielas un labāko var dabūt lētāk.

 

Kādus pakālpojumus piedāvā Rīgā?

Visticamāk Jūs jau esat lietas kursā par to, kādus pakalpojumus lieto Jūsu radinieki, kaimiņi vai draugi. Zinat par sniedzamo pakalpojumu veidiem, bet nekad neesat pētījuši, kas ir labāks, ātrāks un drošāks. Rīgā piedāvā dažus interneta pieslēgumu veidus, televīziju un telefona sakarus. Ko tieši piedāvā Rīgas sakaru kompānijas?

Kabeļinternets – vēl joprojām populārs interneta veids, kura kvalitāte, protams, nesastāda konkurences optiskajam internetam. Bet, ja Jūs lietojat internetu tikai ziņu lasīšanai, fotogrāfiju aplūkošanai un sociālo tīklu izmantošanai, tad šis pieslēguma veids Jums pilnībā derēs, jo tā ātrums nav pārāk augsts un pārmaksāt Jums nenāksies par lieko.
Jūs varat izvēlēties kādu no pakālpojumiem šeit, vai pārejot uz salīdzinātāja lapu, kur izvēloties savu rajonu un vēlamo ātrumu dabūsiet tieši tos pakalpojumus, kuri Jūs patiešām ieinteresēs.

Lattelecom Internets 3 – Līdz 250Mbit/s Jūsu mājā. Labs internets par zemu cenu: 21.90€ Lattelecom Internets 1 – Līdz 100Mbit/s Jūsu mājā. Labs internets par zemu cenu: 14.90€

Informācija par Lattelecom Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Lattelecom Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Optiskais Internets – Jā jau lasat šo, tad esat kaut ko dzirdējuši par tā priekšrokām un iespējām. Optiskais Internets ir unikāla tehnoloģija, kura nodrošina Jūs ar labāko ātrumu un drošību. Izmantojot optiku, Jums nav jābaidās, ka pēkšņi var pazust internets, jo, atšķirība no kabeļinterneta, optiskā šķiedra transporte gaismas elektromagnetisko signālu, kurš nerimst. Kā arī, nebūs jābaidās, ka skopais kaimiņš pieslēgsies pie Jūsu kabeļa – tas praktiski nav iespējams, pat ja ir, Jūsu provaideris to uzreiz pamanīs. Optiskais Internets paver Jums plašas iespējas. Lādējiet mīļākās filmas labākajā kvalitātē tikai dažās minūtēs. Radušās domas par to, ka tāds piedāvājums maksā pārāk dārgi? Mēs Jūs iepriecināsim, šads interneta pieslēguma veids nemaksā neko! Cenas būtiski neatškiras no parāstā interneta cenām, bet kvalitāte ir daudz augstākās kārtas. Izvēlieties labāko un ieteiciet saviem draugiem:

Lattelecom Internets 3-optika ar ātrumu līdz 100 Mbit/sek tikai par 21.90€ ProNets Internets 2-optika līdz 100 Mbit/sek Tev un Tavai ģimenei: 14.64€

Informācija par Lattelecom Optisko Internetu

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par ProNets Optisko Internetu

Piteikties ProNets pakalpojumiem

 

Televīzija – ar laiku internets pilnībā aizvietos mums televīziju, bet joprojām katrs no mums kaut reizi nedēļā ieslēdz savu TV lai noskatītos kādu seriālu kā tālajos mīļajos 90. gados. Bet tagad to var darīt, baudot labāko kvalitāti. Izvēloties kādu no piedāvātajiem digitālās televīzijas pakālpojumiem, jau šodien Jūs kopā ar visu savu ģimeni varēsiet ieslēgt TV un sākt baudīt kristāldzidru bildi. Izvēloties virszemes televīzijas pakalpojumu, Jūs saņemsiet spēcīgu kanālu paku, kas neatļaus Jums garlaikot ne mirkli. Izvēlieties sev piemērotāko televīzijas pieslēgumu:
 

Lattelecom Interaktīvā TV no Lattelecom, pamata pakā 39 kanāli. Laba kvalitāte par labu cenu: 9.32€ Izzi Labāko kvalitāti piedāvā Izzi ar pakalpojumu “Interaktīvā HD” – 51 kanāls Tavā mājā tikai par: 12.81€

Informācija par Lattelecom Televīziju

Piteikties Lattelecom pakalpojumiem

Informācija par Izzi Televīziju

Piteikties Izzi pakalpojumiem

 

Rīgas teritorija ir ļoti plašā, konkurence ir liela, bet ir kompānijas, kuras jau sen ir apsteigušas visus. Izvēloties kādu no viņu pakālpojumiem, Jūs garantējat sev drošību un kvalitāti. Izvēlieties labāko par labākām cenām. Nav ko gaidīt, dzīvojam tikai vienu reizi. Izvēlieties:

 

Optika no Lattelecom ProNets Optiskais Internets

Jūs varat atstāt komentāru

Viena atbilde “Interneta pieslēgums Rīgā (Optiskais internets)”

  1. Irina saka:

    Ir vēl laba kompānija, kura var pieslēgt internetu – http://inteco.lv/lv/internet/internet_lv_home.php
    Darbojas centrā. Kvalitāte labaun cenas ļoti ļoti pieejamas!

Komentēt

Ātrie kredīti un to salīdzināšana - Internet Credit ātrais kredīts